https://www.google.com/
Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Hakkımızda

JEPUBLIC, modayı sadece “anlık” bir üretim metası olarak değerlendirmeyen; insana, doğaya, her canlıya saygı duyan, sürdürebilirliği benimseyerek, gelecek kuşaklara bu değerleri taşımayı ilke edinen bir markadır.

Bugün dünyanın en büyük markaları ile iş birliği içerisinde olan LJ Mağazacılık tamamı kendisine ait 32 Levi`s / Dockers, 20 Jepublic şube ve 5 Jepublic bayi olmak üzere toplamda 57 mağaza ve 320 kişiden oluşan çalışma ekibi ile Türkiye`nin dört bir yanında operasyonunu başarıyla yürütmektedir.

Mağazalaşma sürecini devam ettirirken, markalaşmayı da paralelinde götüren ve bir LJ Mağazacılık markası olan Jepublic, ünlü markaları online satış kanalıyla da tüm Türkiye`ye ulaştırmaktadır.

www.jepublic.com online platformundan; Jepublic, Levis Staruss&Co, Dockers, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, The North Face, Tımberland, Vans, Guess, Columbia, Jack&Jones, Armani Exchange gibi birçok dünya markasını orijinal ürün garantisi ile siz değerli müşterilerimize satın alma imkanı sunmaktadır.

Bir marka ailesi olan LJ Mağazacılık; kalite ve özgünlüğü ile insanların ilham almalarını ve kişisel tarzlarını ifade etmelerini sağlayarak, dünya modasını ülkemizde en başarılı şekilde sürdürmeyi kendine ilke edinmiştir.

LJ Mağazacılığın bağlı bulunduğu Yön Şirketler Grubu; Mobilya (Yön Pazarlama), Enerji (AGB Enerji), İnşaat (Ender İnşaat), Perakende (Yön Mağazacılık), Alışveriş Hizmetler (Acity) gibi birçok sektörde faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home

FIRSAT ÜRÜNLERİ

YENİ

YENİ

ERKEK

ERKEK

KADIN

KADIN

MARKALAR

MARKALAR

İNDİRİM

İNDİRİM