https://www.google.com/
Geri
Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Mesaj Gönder
Sıkça Sorulan Sorular
Hangi Konuda Yardım Lazım ?
Üyelik
İptal, İade ve Değişim
Kargo
Üyelik
Üyelik ücretli midir ?
Firmaya üye olan hiçbir müşterimiz ücret ödememektedir.
Nasıl üye olabilirim ?
Firmaya üye olabilmek için ana sayfada bulunan ÜYE OL seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları doldurmanız gerekmektedir.
Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim ?
Üyelik iptal talebinizi iletmek için nolu numaradan bize ulaşarak ya da [email protected] adresine talebinizi yazıp ekibimize bildirebilirsiniz.
Şifremi değiştirmek istiyorum ?
Şifrenizi değiştirmek için siteye giriş sağlayarak sağ üst köşede üyelik isminizi tıklayarak HESABIM menüsünden şifre kısmını yeniledikten sonra güncelle butonuna tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
İptal, İade ve Değişim
İade işlemini nasıl yapabilirim ?
İade ve değişim süreci ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günüdür. Jepublic online sayfamız üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde iade işlemleri sadece www.jepublic.com üzerinden gerçekleşmektedir. Not: İade talebi oluşturmak istediğiniz ürünlerinizi MNG Kargo ile 492176722 iade koduyla ücretsiz olarak tarafımıza kargolayarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz. Jepublic mağazalarından yaptığınız alışverişlerinizde sadece Jepublic mağazalarından, Levi’s mağazalarından yaptığınız alışverişlerde sadece Levi’s ağazalarından, Levi’s LFO mağazalarından yaptığınız alışverişlerinizde sadece Levi’s LFO mağazalarından iade/değişim işlemleri için destek alabilirsiniz.
İade politikanız nedir ?
İade ve değişim süreci ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günüdür.Ancak abiye ürünler için bu süre 24 saattir.Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir. Mng Kargo Iade Kodu: 492176722 bu iade kodlarını iletmeniz yeterlidir. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa tarafımızca kabul edilmeyip size geri göndermektedir.İade veya değişimin kabul edilebilmesi için ürünün satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekir (Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa bu ürünler için geçerli değildir.) *DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. *DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİNDE ANLAŞMALI KARGO FİRMAMIZ MNG KARGO İLE GÖNDERİM YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDERİLEN GÖNDERİLERİN KARGO ÜCRETLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN KARŞILANMAMAKTADIR.
İade / İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak ?
Kargo iade/değişim birimimizce teslim alındığında size sms gelecek ve max 3 iş günü içinde yine aynı birim tarafından size dönüş yapılacaktır.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.Ürün iade şartlarına uygunsa iade süreci başlatıldığı gün itibariyle 1-14 iş günü içinde tutar tarafınıza iade edilir.Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
Kampanyadan yararlandığım bir sipariş iptal ya da iade yaparsam kampanya iptal olur mu ?
• İptal ya da iade gerçekleştirildiği halde kampanya koşulları sağlanmaya devam ediyorsa kampanya iptal olmaz. • İptal ya da iade sonrası siparişte kalan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır. Not: Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.
Farklı teslimatlarımı tek seferde iade edebilir miyim ?
Her teslimat için ayrı bir paket hazırlanması gerekir. Her paket için aşağıdaki adımları izleyin. 1. Firmanın mobile uygulamalarda yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerime” gidin. 2. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin. 3. Kolay iade butonuna basın. 4. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir. 5. Kargo seçiminizi yapın. 6. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz. 7. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı pakete koyun. 8. Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.
Kargo
Hangi Kargo ile çalışmaktasınız ?
Mng Kargo - Ups kargo ile çalışmaktayız.
GERİ
ANASAYFA

Ne arıyorsunuz ?

Home

FIRSAT ÜRÜNLERİ

YENİ

YENİ

ERKEK

ERKEK

KADIN

KADIN

MARKALAR

MARKALAR

İNDİRİM

İNDİRİM